Předání prvního řidičáku
25.06.2026
Dne 24. června 2026 třída 4. A vyrazila na dopravní hřiště. Ráno jsme se všichni sešli na nádraží a vyrazili vlakem do Dačic. Po příchodu na dopravní hřiště jsme si hřiště nejdříve prošli. Poté jsme nasedli na kola nebo koloběžky, a celé jsme si to projeli. Paní učitelka s paní asistentkou na nás dohlížely a sledovaly, jestli jezdíme podle předpisů, a někdy nám musely poradit. Po svačině jsme si celé hřiště projeli už naostro. Na závěr jsme všichni dostali průkaz cyklisty za úspěšné splnění jízdy. Výlet jsme zakončili výbornou zmrzlinou.
Marcela Smejkalová a Matěj Vítů, 4. A
